About Us

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Tempore ipsam alias quae cupiditate quas, neque eum magni impedit asperiores.

Contact Us
icon

ARSU BAHARAT

Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın


ARSU BAHARAT, Türkiye ve Dünya Bakliyat, Baharat Pazarına kaliteli ve çözüm odaklı hizmetleriyle iz bırakmayı yaşam gayesi olarak belirlemiş bir kuruluştur. Güçlü iletişim akışı ile uzun soluklu ticari birliktelikler kurmayı hedefleyen ARSU BAHARAT Baharat, yeniliklerin takipçisi olarak önce Türkiye’de sonra da tüm Dünyada baharat ve hububat sektöründeki varlığını daha da hissettirerek çalışma hayatını sürdürecektir.

Firmamızın gerek misyonu yapısı gerekse çalışma prensibi olarak doğrudan kaliteye önem vermektedir.

Modern işletmecilik idealimiz olup, eğitimli personelimizle birlikte insan sağlığını ön planda tutarak,% 100 güvenli ve hijyenik şartlarda, sistematik, disiplinli, detaylı ve kalite sistemimizi sürekli kılarak müşteri memnuniyetini sağlamak tüm ARSU BAHARAT çalışanlarının asıl görevidir.

İşin uzmanı ve Üretim Mühendislerimiz tarafından, satın alınan tüm hammaddelerin analizleri, kalite prosedürünün ilgili dokümanlarına uyarak analizleri yapılır. Lezzetli ve güvenilir gıda üretimi yanında, dış pazarda da rekabet edebilmek için kalite anlayışımızı tüm personelimize aşılayan bir sistemle çalışıyoruz.

Kurumumuza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder. Projelerinizde beraber çalışmak dileği ile verimli işler dileriz.

ARSU BAHARAT
ARSU BAHARAT